Dźwig na budowie drogi

przy konstruowaniu...Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o zastosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy ko

Dodane: 17-06-2014 08:54
Dźwig na budowie drogi dźwigi bydgoszcz
Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o zastosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu...Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o zastosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak chcę napisać o nietypowych zastosowaniach dźwigów. W Polsce chyba nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Rzecz jasna chodzi o magazyn Top Gear (w Polsce można kupić miesięcznik o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z bardziej zabawnych zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był koszmarny na tle konkurencji aut produkowanych na zachodzie ale nadał się znakomicie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich słabych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiego poczucia humoru żeby tak wykorzystywać dźwigi.
usługi dźwigowe bydgoszcz - tekst jest OK
Warto rzucić okiem także na usługi dźwigowe bydgoszcz
usługi dźwigowe bydgoszcz - to całkiem niezłe
Więcej informacji także tutaj


© 2019 http://tenbit.konin.pl/