Wpływ pozycjonowania

nio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy sło

Dodane: 15-07-2014 19:14
Wpływ pozycjonowania pozycjonowanie katowice
Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron posiadających w treści podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron posiadających w treści podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych fraz. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. pozycjonowanie stron katowice
Więcej informacji także tutaj
Podobny temat również pozycjonowanie śląsk
Jeśli mowa o pozycjonowanie stron katowice to wspomnę też o innych źródłach.
Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.


© 2019 http://tenbit.konin.pl/